Gdynia, ul. Miłosza
Wysoki standard
Hala garażowa
Tylko 5 apartamentów
Blisko lasu
O INWESTYCJI

Opis Inwestycji

  • Inwestycja zlokalizowana jest w Gdyni Redłowie. Pięknie położone osiedle, doskonale skomunikowane, a jednocześnie zapewniające komfort obcowania z przyrodą. Ogromną zaletą jest bliskość Polanki Redłowskiej oraz miejsc, gdzie można swobodnie udać się na długie spacery. Jednym z głównych atutów tej nieruchomości jest bliskość morza, gdyż, aby dotrzeć na plażę wystarczy 10 minutowy spacer.
  • Zaplanowaliśmy dla Państwa pięć ekskluzywnych apartamentów o bardzo wysokim standardzie. Powierzchnia mieszkań to 50-100 m2, a ich wyjątkowość podkreśla chociażby wysokość sięgająca 3 metrów! W standardzie klimatyzacja , duże przeszklenia, na ostatnim piętrze duży taras. Natomiast na parterze mieszkania z dużym ogrodem, Dodatkowym atutem jest przepiękny widok na Gdynię oraz miejsce w hali garażowej.

Atuty inwestycji

Tylko 10 minut do plaży

Tylko chwila spaceru dzieli nas od możliwości korzystania z uroków Trójmiejskiej plaży w Redłowie. 

Trójmiejski Park Krajobrazowy

Na wyciągnięcie ręki mam możliwość korzystania z uroków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i to w jego wydaniu nadmorskim! Spacer, bieg czy jazda na rowerze w takiej scenerii jeszcze nigdy nie była przyjemniejsza. 

Usługi pod ręką

Wszystkie najważniejsze usługi blisko miejsca zamieszkania. Szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia. Jednym słowem wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania znajdziesz w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. 

Komunikacja

Nie tylko dojazd samochodem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Kilku minutowy spacer pozwala dotrzeć do przystanku Trójmiejskiej kolejki SKM, skąd dotrzemy już w każdy zakątek Trójmiasta. 

Parking podziemny

Kupując apartament przy ulicy Powstania Wielkopolskiego masz zagwarantowane miejsce w hali garażowej. To daje nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort.

Lokalizacja

Z balkonów i tarasów rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską oraz na panoramę Gdyni. Nie ma nic przyjemniejszego niż poranna kawa z widokiem.

Karty mieszkań

M1 

Mieszkanie na parterze

Dodatkowo: garaż i ogródek

cena

800 000 zł

M2

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

M3 

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

M4

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

KONTAKT

Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub napisz! 

BIURO SPRZEDAŻY

Anna Podgórniak

tel. 662-183-226

kontakt@apinwestycje.pl

BIURO ZARZĄDU

Adres

AEDIUM Sp. z o.o.
84-230 Rumia
ul. Kamienna 36B/13 

Social Media