Gdynia, ul. Powstania Wielkopolskiego
Wysoki standard
Hala garażowa
Tylko 4 apartamenty
Blisko do plaży
O INWESTYCJI

Opis Inwestycji

  • Planowana inwestycja będzie jednym z największych przedsięwzięciem naszej grupy developerskiej. Stajemy bowiem przed zadaniem oddania dla Państwa budynku spełniającego wymogi najbardziej wymagających klientów. 
  • Inwestycja przy ulicy Powstania Wielkopolskiego to zaledwie kilka apartamentów o podwyższonym standardzie, wykończonych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. 
  • Nie przypadkowana jest zatem lokalizacja tak prestiżowej inwestycji. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilkanaście minut spacerem od morza! 
  • Dzięki temu przyszli nabywcy będą mogli korzystać nie tylko z dobrodziejstw jakie niesie za sobą życie w mieście, ale także będą mogli cieszyć się możliwością wypoczynku na łonie natury, który to daje bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 
  •  

Atuty inwestycji

Tylko 10 minut do plaży

Tylko chwila spaceru dzieli nas od możliwości korzystania z uroków Trójmiejskiej plaży w Redłowie. 

Trójmiejski Park Krajobrazowy

Na wyciągnięcie ręki mam możliwość korzystania z uroków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i to w jego wydaniu nadmorskim! Spacer, bieg czy jazda na rowerze w takiej scenerii jeszcze nigdy nie była przyjemniejsza. 

Usługi pod ręką

Wszystkie najważniejsze usługi blisko miejsca zamieszkania. Szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia. Jednym słowem wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania znajdziesz w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. 

Komunikacja

Nie tylko dojazd samochodem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Kilku minutowy spacer pozwala dotrzeć do przystanku Trójmiejskiej kolejki SKM, skąd dotrzemy już w każdy zakątek Trójmiasta. 

Parking podziemny

Kupując apartament przy ulicy Powstania Wielkopolskiego masz zagwarantowane miejsce w hali garażowej. To daje nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort.

Piękny widok

Z balkonów i tarasów rozpościera się piękny widok na Zatokę Gdańską oraz na panoramę Gdyni. Nie ma nic przyjemniejszego niż poranna kawa z widokiem.

Karty mieszkań

M1 

Mieszkanie na parterze

Dodatkowo: garaż i ogródek

cena

800 000 zł

M2

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

M3 

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

M4

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

KONTAKT

Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub napisz! 

BIURO SPRZEDAŻY

Anna Podgórniak

tel. 662-183-226

kontakt@apinwestycje.pl

BIURO ZARZĄDU

Adres

AEDIUM Sp. z o.o.
84-230 Rumia
ul. Kamienna 36B/13 

Social Media