Gdynia, ul. Władysławskiego
Wysoki standard
Hala garażowa
Tylko 10 apartamentów
Blisko lasu
O INWESTYCJI

Opis Inwestycji

  • Planowana inwestycja znajduje się w pięknej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dosłownie po minucie od wyjścia z budynku znajdziemy się wśród przyrody odpoczywając od trudów dnia codziennego. Atrakcyjna bryła budynku zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły idealnie wpasowuje się w nadmorski klimat. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów z jakich wykonany został budynek. Przyszli mieszkańcy będą czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. 
    Ogromnym atutem inwestycji przy ulicy Władysławskiego jest również położenie. Mimo, że blisko mamy lat to sam budynek od najważniejszych budynków usługowych dzieli zaledwie kilkadziesiąt metrów. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola. Przystanek autobusowy i trolejbusowy zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta, a w pobliżu znajduje się także przystanek SKM Leszczynki. 

Atuty inwestycji

Tylko 10 minut do plaży

Dzięki znajdującemu się w pobliżu przystankowi autobusowemu można w kilkanaście minut przenieść się np. na miejską plaże w Gdyni i korzystać z uroków życia w ulubionym mieście Polaków 

Trójmiejski Park Krajobrazowy

Na wyciągnięcie ręki mam możliwość korzystania z uroków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i to w jego wydaniu nadmorskim! Spacer, bieg czy jazda na rowerze w takiej scenerii jeszcze nigdy nie była przyjemniejsza. 

Usługi pod ręką

Wszystkie najważniejsze usługi blisko miejsca zamieszkania. Szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia. Jednym słowem wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania znajdziesz w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. 

Komunikacja

Nie tylko dojazd samochodem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Kilku minutowy spacer pozwala dotrzeć do przystanku Trójmiejskiej kolejki SKM, skąd dotrzemy już w każdy zakątek Trójmiasta. 

Parking podziemny

Kupując apartament przy ulicy Powstania Wielkopolskiego masz zagwarantowane miejsce w hali garażowej. To daje nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort.

Lokalizacja

Blisko centrum miasta, ale nadal w spokojnej, cichej lokalizacji. Dla osób, które cenią sobie kontakt z przyrodą i komfortowy odpoczynek po pracy, ale także możliwość szybkiego dotarcia w różne zakątki Gdyni i Trójmiasta

Karty mieszkań

M1 

Mieszkanie na parterze

Dodatkowo: garaż i ogródek

cena

800 000 zł

M2

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

M3 

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

M4

Wkrótce w sprzedaży

Dodatkowo: miejsce postojowe

cena

- zł

KONTAKT

Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas lub napisz! 

BIURO SPRZEDAŻY

Anna Podgórniak

tel. 662-183-226

kontakt@apinwestycje.pl

BIURO ZARZĄDU

Adres

AEDIUM Sp. z o.o.
84-230 Rumia
ul. Kamienna 36B/13 

Social Media