O FIRMIE

AEDIUM INWESTYCJE SP. Z O.O.

AEDIUM INWESTYCJE

Prestiżowe Inwestycje/Najlepsze lokalizacje

Email : kontakt@apinwestycje.pl

Telefon 662-183-226

Jesteśmy grupą inwestycyjną, która z powodzeniem od wielu lat działa na pomorskim rynku mieszkaniowym. Mamy w swoim portfolio wiele zakończonych inwestycji, a tym samym grono zadowolonych lokatorów, którzy cieszą się własnym mieszkaniem. Wyróżnia nas dobór lokalizacji. Zawsze staramy się wybierać takie miejsca pod inwestycję, aby spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też oddawane przez nas mieszkania są nie tylko doskonale skomunikowane, ale również zapewniają i gwarantują możliwość odpoczynku oraz  korzystania z uroków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 
W odróżnieniu od konkurencji nie staramy się budować wielkich osiedli mogących pomieścić wiele rodzin. U Nas otrzymują Państwo mieszkanie w kameralnej zabudowie. To daje nie tylko poczucie pełnego komfortu, ciszy i spokoju, ale jednocześnie jest w pełni bezpieczne. 

Profile w mediach społecznościowych
Pozostałe inwestycje grupy

Aedium-Inwestycje

www.aedium-inwestycje.pl

Zrealizowane inwestycje w Gdyni, Rumii czy na Helu to wizytówka firmy. Kolejne projekty m.in. w Gdańsku czy Łodzi są w trakcie realizacji. Warto zapoznać się z pełną ofertą

AP Inwestycje

www.apinwestycje.pl

Przygotowujemy dla inwestora pełną dokumentacje, która jest potrzebna dla danej inwestycji. 

Silva Invest

www.silvainvest.pl

Naszym atutem są lokalizacje inwestycji usytuowane tak, aby przyszłym lokatorom żyło się w nich komfortowo, aby mieli dostęp do najważniejszych atrakcji Trójmiasta i jednocześnie korzystali z uroków otaczającej nas przyrody. 

OSI Architekci

www.osiarchitekci.pl

Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i praca przy wielu przeważnie skomplikowanych projektach, oraz współpraca z wyspecjalizowanymi biurami wielobranżowymi gwarantuje państwu profesjonalną obsługę w całym procesie projektowym i formalno-prawnym.